Pasta CBDA

Pasta CBDA wyróżnia się wieloma korzystnymi dla zdrowia właściwościami — przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi oraz przeciwwymiotnymi.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Fenomen pasty CBDA

W ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie preparatami zawierającymi w składzie CBD. Sprawiło to także, że zaczęto dostrzegać pozytywne jej działanie, ale też wiele osób otwarło się na inne kannabinoidy, w tym właśnie na CBDA. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazły się jedynie produkty najwyższej jakości i w pełni bezpieczne. Dlatego właśnie postawiliśmy na firmę Endoca, która w przeciwieństwie do większości innych producentów ma certyfikat GMP. Daje to gwarancję, że znajdujący się w składzie olej konopny ma wysoką jakość, jest legalny i do tego wszystkiego wyróżnia się oczekiwaną skutecznością.

Czym jest pasta konopna CBDA?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że CBD i CBDA to nie to samo. Pomimo iż mają wiele wspólnego i obydwie korzystnie wpływają na zdrowie fizyczne oraz psychiczne, to jednak też znacząco się różnią. Głównie chodzi tutaj o sposób, w jaki CBDA zostaje wytworzony, gdyż nie zostaje on w żaden sposób podgrzewany, co następuje zawsze w przypadku CBD. Pasta obok kapsułek czy olejków stanowi najpopularniejszą formę CBDA wybieraną przez Polaków. Substancja znajduje się w specjalnej strzykawce, aby aplikowanie stało się szybsze, a produkt komfortowy w użyciu. Dostępne są jednak różne stężenia tego produktu.

Jak wykorzystywać pastę CBDA?

Pasta wyróżnia się bardzo gęstą substancją, którą można zarówno jeść, jak i nakładać na ciało. Sposób stosowania powinien być dobrany w zależności od potrzeb danej osoby czy jej dolegliwości. Tym bardziej że podobnie, jak olej CBD, tak i pasta CBDA wyróżnia się wieloma korzystnymi dla zdrowia właściwościami — przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi oraz przeciwwymiotnymi. Coraz głośniej mówi się także o jej działaniu przeciwnowotworowym. Oprócz tego jest też wsparciem w zwalczaniu dolegliwości związanych z wieloma chorobami — migreną, reumatyzmem, padaczką, białaczką, astmą czy cukrzycą. Bardzo często to także nieodzowny element wykorzystywany w leczeniu depresji i uzależnienia od alkoholu bądź narkotyków